Меню KDT
  • Vk
  • YouTube
  • Twitter
  • Instagram

logo.png?_=1521042711

Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «№ 67 гимназия» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
  • kz
  • Бақытты бала қаланатын мектеп: Әр баладан үміт күту
    Меню школы

    Дарынды оқушыларымыздың қатысқан интеллектуалдық  жарыстар   жетістігі

    Оқушының аты- жөні

    Қатысқан конкурсы

    Жетістігі

    Ақылбек Аружан

    ІІ Республикалық «Қара өлеңнің құлагері» атты оқушылар байқауына белсенді түрде қатысқаны үшін

    Мадақтау қағазы

    РысбековаЖанерке     

    ІІ Республикалық «Қара өлеңнің құлагері» атты оқушылар байқауына белсенді түрде қатысқаны үшін

    Мақтау қағазы

    Баянова Камила

    Конституцияның үстемдігін қамтамасыз ету және конституциялық патриотизм мәселелері бойынша эссе –конкурсқа белсенді түрде қатысқаны үшін

    Сертификат

    Мухамбедия Жасмин

    Қалалық Жамбыл Жабаевтың 172 жылдығы мен Астананың 20 жылдығына арналған қалалық Жамбыл оқуларында «Тыңда, дала, Жамбылды» атты ақын өлеңдерін жатқа оқу номинациясы бойынша

    Мақтау қағазы

    МукатоваАйерке

    «Парасат» Республикалық білім сайтының ұйымдастыруымен өткізілген «Менің әлемім» атты үздік эссе байқауына қатысып, шығармашылық даралығымен көзге түскені үші

    Диплом

    I орын

    Сламжанова Шұғыла

    Жалпы орта білім беретін мектептердің VII-XI сынып оқушыларының арасында өткен «Жарқын болашақ» X облыстық қазақ тілі олимпиадасына қатысып, «Сөз шеберлері» конкурс

    Диплом

    III орын

    Нұрпейісова  Индира

    Республикалық «Білім айнасы» газеті мен www.bilimainasy.kz сайтының ұйымдастыруымен өткен Абай оқуларының онлайн байқауында Абай шығармашылығын бейнетаспада үздік жеткізе білген таланты үшін

    ДИПЛОМ

    II-ОРЫН

    Темиргалиева Гауһар

    Рухани жаңғыру бағдарламасы аясында ұйымдастырылған II қалалық  «Марғұлан олимпиадасының»гуманитарлық бағыты бойынша жүлдегері

    Диплом

    III орын

    Серикбосынова Ажар

    Рухани жаңғыру бағдарламасы аясында ұйымдастырылған

    II қалалық  «Марғұлан олимпиадасының»гуманитарлық бағыты бойынша жүлдегері

    Диплом

     III орын

    АрзидунқызыАружан

    «Жарқын болашақ» қазақ тілі олимпиадасы, қалалық , республикалық кезеңі

    Алматы қаласы Сүлеймен демирель университетінің

    Диплом

    І, ІІ орын

    Грант иегері

    Ақылбек Жасұлан

    «Рухани жаңғыру» қалалық жыр мүшайрасының

    Бас жүлде Диплом

    Бибіт Аркен

    Логикалық математикадан «Зерделі тұлға»  олимпиадасы

    Бас жүлде

    кубок

    Серикова Сабина

    Логикалық математикадан «Зерделі тұлға»  олимпиадасы

     І  орын Диплом

    Бибіт Аркен

    Математика пәнінен өткен  «Алтын сақа» олимпиадасы

    Грамота

    Бибіт Аркен

     

    «Жалын» балалар - жасөспірімдер патриоттық қозғалысының қатысушыларына арналған

    І орын

    Есенжанұлы Артур

    «Алаш қозғалысы Әлихан Бөкейхан»қалалық  олимпиадасы

    ІІІ-орын

    Бибіт Аркен

      ”Алтын сақа” олимпиадасы

    Грамота

    Махмет Н.М

    Сағын Д.Е

    Сламжанова Ш.Е

     «Ғасырдан – ғасырға » қалалық зияткерлік сайыстан

    Грамота

    Зиябекова Озада

    Қазақтың  ұлы  ақындары  «Абай- Шәкәрім оқулары»

    1-орын

    Жунусов Расул

    Intelektum қалалы олимпиадасы

    ІІ-орын

    Мақсұт Ерасыл

    « Жас эрудит»  интеллектуалды   білім  олимпиадасы

    Грамота

    Есенжанұлы Артур

    “Полиглот” олимпиадасы

    І орын

    Нуриденова Дильназ

    “Полиглот” олимпиадасы

    Грамота

     Махсұт Нұргелді

    4 сынып оқушылары арасындағы  пәндік олимпиадасынан

    ІІІ орын

    Сайлаубек Баубек

    «Сөз мерген» тілдік танымдық олимпиадасы

    ІІІ орын

    Арманқызы  Раббиа

    «Сөз мерген» тілдік танымдық олимпиадасы

    Грамота

    Жеткерген Сандуғаш

    «Әлихан Бөкейхан» қалалық  олимпиадасы

    ІІ орын

    Оңғар  Алишер

     «IT- drive» компьютерлік шығармашылық байқауына қатысуға

    ІІ орын

     

    Послание
    Президента

    Біздің мектебіміздің сайты Сізге ұнай ма?

    Дауыс беру

    -->

    Пайдалы сілтемелер